Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diablo II HD [BETA] - instrukcja instalacji HD moda
w sumie jak komuś to potrzebne to może uda się też stworzyć jakąś solucje na wszystkie bolączki tego tworu. Jak dla mnie to parówkowe to jest bardzo, o ile to 1068x600 aż tak bardzo nie zwiększa w bok tej widoczności to kręcenie wyżej obu parametrów znacząco poprawia widoczność dla gracza i pozwala to na atakowanie potworów bez ich reakcji. Akurat w połączeniu z chickenem na HC będzie umożliwiało bezpieczną grę xD
Odpowiedz
(Wczoraj, 05:00 PM)xacerrr napisał(a): czy Ktoś ma podobnie jak ja, że używając HD Moda i odpalając grę w oknie jest ono dużo mniejsze niż bez moda?

Gram na FullScreen'inie, wklej screen jak to u cb wygląda.
Odpowiedz
No tak że na pulpicie zmieściło by się z 20-25 (4x5, 5x5) może i więcej... takich okienek jakby je poukladac Duży uśmiech takie malutkie się to otwiera. Może xacerr wrzuci screena bo mnie się nie chce wgrywać tych plików po to by to zobrazować Język
Odpowiedz
Mi się otwiera normalne okno. Używam -w 2 skrócie do loadera. Ustawcie DDRAW w teście video. Wg mnie nie ma sensu używać HD Moda do grania w oknie.
Odpowiedz
Powtorze swoje pytanie:
To ja mam takie glowne pytanie: Jednym z punktow, aby ten HM mod dzialal jak usuniecie zgodnosci z Windowsem XP w ustawieniach exe'ka.
Czy bez ustawiania zgodnosci z WinXp (aby dzialal HD Mod) jestescie w statnie zrobic tak, aby dzialal srodkowy przycisk myszy, ktory domyslnie wlacza mape?
Odpowiedz
A spróbuj bez zmiany zgodności w exe.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości